Jeśli nie zaplanowaliście sobie dzisiejszego popołudnia, to zapraszamy na naszą konferencję dotyczącą EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI, która odbędzie się na Uniwersytecie Śląskim, na Wydziale Prawa i Administracji.

Na konferencji poruszymy tematykę bezpieczeństwa informacji, nawiązując do wyników raportu, jaki sporządziliśmy w tym roku (raport do pobrania TUTAJ).

Ilona Skibińska-Mazmer, doktorantka Instytutu Nauk Prawnych PAN, opowie nam o problematyce prawnej dotyczącej cloud computingu, biometrii oraz monitoringu wizyjnego.

Ja postaram się odpowiedzieć na pytanie, czy cyberprzestępczość i szpiegostwo gospodarcze, oczywiście nastawione na pozyskiwanie w nieuprawniony sposób informacji, to realne zagrożenie, czy tylko bańka pompowana przez media i polityków.

Przemysław Krejza z Mediarecovery opowie nam o wyższym poziomie bezpieczeństwa, a więc o sposobach zabezpieczania informacji oraz o grożących niebezpieczeństwach, które mogą doprowadzić do wycieku informacji.

Natomiast Jakub Ślązak, adwokat z SZIP, omówi kwestie związane z ochroną danych osobowych w przedsiębiorstwie.

Szczegółowy rozkład jazdy oraz dokładne miejsce konferencji znajdziecie TUTAJ i nie martwcie się, bez zapisu nie wyrzucimy, jeśli tylko na sali będzie miejsce 🙂

ZAPRASZAMY.